Czym się zajmujemy

W COSMO zapewniamy szeroki zakres usług, które uzupełniają Twoje modowe cele. Pozyskujemy różnorodne tkaniny z całego świata do naszego małego wszechświata, zapewniamy profesjonalną usługę druku cyfrowego i farbujemy tkaniny na dowolny wybrany przez Ciebie kolor.

Sprzedaż

Naszą główną funkcją jest zakup tkanin z całego świata, takich jak Chiny, Turcja i Indie, co umożliwia nam zapewnienie szerokiej gamy jakości do wyboru.

Farbowanie

Skorzystaj z naszych tkanin lub przynieś własne do naszego wszechświata i ufarbuj je na wybrany przez siebie kolor. Współpracujemy z profesjonalnymi farbiarniami, aby zapewnić spełnienie Twoich wymagań kolorystycznych.

Druk Cyfrowy

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości usługi drukowania na różnych tkaninach. Wybierz z naszej kolekcji lub przynieś swoją tkaninę. Współpracuj z naszymi doświadczonymi projektantami, by stworzyć unikalny wzór, lub dostarcz nam swój własny. Zapewniamy profesjonalne usługi drukowania, które spełnią Twoje wymagania projektowe.

Darmowe próbki

W COSMO chcemy mieć pewność, że wszyscy nasi klienci otrzymują najmodniejsze tkaniny na bieżący i nadchodzący sezon. Właśnie dlatego oferujemy BEZPŁATNE próbki dowolnego wybranego materiału. Skontaktuj się z nami i odbierz darmowe próbki już teraz.
Kontakt