COSMO International

Jesteśmy prężnie działającą hurtownią tkanin, dzianin i innych materiałów, która od lat wspiera we wszystkich modowych projektach.

Jako firma rodzinna koncentrujemy się na budowaniu długoterminowych relacji biznesowych i dostarczaniu wysokiej jakości oferty, która zaspokoi Twoje modowe potrzeby. Odwiedź nas w Rzgowie (koło Łodzi) i odkryj nasze produkty!

Nasza podróż

Założona w 1993 roku, wyrosliśmy na wiodącą hurtownię tkanin w Łodzi. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu i wiedzy poznaliśmy potrzeby klientów zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Naszą filozofią zawsze było dostarczanie naszym klientom wyjątkowej oferty, gwarantując sukces ich modowych projektów.

Tę filozofię realizujemy, nadążając za zmieniającymi się trendami w modzie, oferując optymalną cenę i dostarczając Państwu tkaniny najwyższej jakości.

W naszym małym wszechświecie znajdziesz dzianiny i tkaniny na każdą porę roku. Inspiracje czerpiemy ze światowych targów tkanin i katalogów branżowych. W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi druku cyfrowego, aby zaoferować szerszą gamę rozwiązań spełniających Twoje potrzeby związane z modą. Odwiedź stronę „Nasze usługi”, aby dowiedzieć się więcej o dostosowanych rozwiązaniach, które możemy zapewnić.

Nasi sprzedawcy

Nasz zespół sprzedaży to oddana grupa profesjonalistów z bogatą wiedzą i doświadczeniem w branży tekstylnej. Nasi przedstawiciele działają w branży od blisko dekady i przez lata zdobywali wiedzę o zmieniających się potrzebach klientów.

Rozumiemy, jak dynamiczna jest ta branża i dlatego nasz zespół sprzedaży jest zaangażowany w naukę i uważną ocenę zmieniających się trendów, aby zapewnić wysoką jakość oferty.

To pozwala im zapewnić rozwiązanie dla wszystkich wyzwań związanych z modą. Są to pełne pasji i przyjazne osoby, które ściśle z Tobą współpracują, aby pomóc Ci osiągnąć cele związane z modą.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci odnieść sukces.

cosmo 30 years on the market

30 lat doświadczenia

Przez lata nauczyliśmy się zapewniać najwyższej jakości tkaniny i obsługę.

Wyszkolony zespół specjalistów

Nasi fachowi doradcy pomogą Ci znaleźć tkaniny dopasowane do Twoich wymagań.

Serwis międzynarodowy

Nasz zasięg obejmuje całą Europę, a także ponad granicami!